تهیه غذا آشپزخانه صنعتی رادان

دلایل قیمت پائین تهیه و پخت غذا در کترینگ رادان

شنبه, 27 تیر 1394 ساعت 03:26 نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
تهیه و پخت غذا تهیه و پخت غذا

شرکت سفره تشریفات رادان با سرمایه گذاری کلانی که در این بخش اختصاص داده است ، مواد اولیه ، برنج و حبوبات را به صورت مستقیم و بی واسطه از تولید کنندگان محترم تهیه مینماید و همین امر موجب کاهش قیمت تمام شده در تهیه و تولید غذای رادان میباشد
خرید انبوه مواد اولیه به صورت مستقیم و بی واسته ، قرارداد مستقیم با شالیکاران شمال کشور ،تامین گوشت و مرغ کشتار روز از کشتارگاه و مرغداری اختصاصی رادان ، از مهمترین رموز موفقیت این شرکت به شمار میرود.

چرا قیمت های تهیه و پخت غذا در کترینگ رادان پائین است

همه ما از بسیاری از تهیه غذا ها و کترینگ ها حداقل یک بار غذا سفارش داده ایم و یا حداقل یک بار به رستوران رفته ایم و مطمئنا غذا را با قیمت های بالایی تهیه کرده ایم .

بسیاری به اشتباه تصور میکنند دلیل اصلی قیمت های پائین تهیه و پخت غذا در سفره تشریفات رادان کاهش کمیت یا کیفیت غذاست . در نظر داشته باشید فعالیت اصلی کترینگ رادان تولید غذای انبوه و عمده برای شرکت ها  و کارخانجات ، ادارات و سازمان ها ، مراسم و مجالس . و... میباشد . و  تمامی قیمت ها با توجه به حجم خرید بالا و کاهش سود براساس تولید غذای انبوه ، برنامه ریزی شده است.

امکانات و توانایی های کترینگ رادان

  • مجهز به 25 سردخانه 15 تنی در تهران با رعایت کامل موزاین بهداشتی
  • مجهز به کشتار گاه اختصاصی زیر نظر سازمان دامپزشکی استان تهران
  • دارای دو مرغداری اختصاصی در شهریار زیر نظر سازمان جهاد کشاورزی
  • قرارداد مستقیم  تهیه برنج توسط شالیکاران شمال کشور
  • مجهز به دستگاه های مدرن و پیشرفته تهیه و طبخ غذا
  • نیروی کار مجرب و متخصص

 شرکت سفره تشریفات رادان یکی از بزرگترین تامین کننده های غذای خانگی انبوه در تهران میباشد ، این کترینگ با هدف پیمانکاری غذای شرکت ها فعالیت خود را آغاز کرده و ظرفیت این مجموعه پخت و توزیع بیش از  50هزار  پرس غذا  در روز میباشد این کترینگ مجهز به کشتارگاه  و مرغداری اختصاصی بوده و  در تمامی غذا ها از  از مواد اولیه درجه 1 ،گوشت تازه گوسفندی مرغ تازه (کشتار روز) – برنج ایرانی روغن حیوانی ، ونیروی انسانی مجرب ومتخصص جهت پخت استفاده می نماید

 

خواندن 1217 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 13 مرداد 1394 ساعت 13:42
تهیه و پخت غذای ایرانی

لطفا نظرات  و سوالات خود را از طریق فرم نظرات با ما در میان بگذارید،مدت زمان پاسخگویی حداکثر 12 ساعت خواهد بود

وبگاه: ketringradan.com