تهیه غذا آشپزخانه صنعتی رادان

همکاری با رستوران ها ، کترینگ و تهیه غذا ها و اغذیه فروشی ها

باتوجه به کیفیت و طعم عالی غذای رادان و قیمت مناسب آن ، بسیاری از اغذیه فروشی ها و رستوران ها و کترینگ های فعال در سراسر تهران بر آن شده اند که غذای ایرانی رادان را تهیه نموده و با برند و آنالیز مورد نظر خود و با سیاست های فروش خود در هر محله و منطقه عرضه کنند.

در این راستا  به اطلاع میرساند باتوجه به حجم بالای خرید مواد اولیه و تولید انبوه غذا ، سفره تشریفات رادان افتخار دارد که غذاهایی ایرانی را با برنج ایرانی ، گوشت و مرغ تازه و بهترین مواد اولیه و کمترین قیمت بدون لوگو و تبلیغات در ظروف دلخواه شما ارائه کند

تحويل غذا در ساعت مقرر به آدرس مشتری خواهد بود و هزينه حمل و نقل تا محل مورد نظر بر عهده مشتری  مي باشد و تحويل قطعي در صورتي تحقق مي پذيرد كه كالاي تحويلي با مشخصات ذکر شده در قرارداد فروش منطبق باشد . چنانچه پس از تحويل خلافي مشاهده شود كه قابل انتساب به شرکت باشد ایشان موظف به اصلاح و جبران خسارت وارده مي باشد .
 نکته =: برنامه غذايي روزانه بر اساس فاکتور رسمی مي باشد كه مشتری مي تواند سه روز قبل نوع آن را به طور كتبي تغيير دهد .

 تعهدات سفره تشریفات رادان

1) شرکت متعهد است کليه اطلاعات خريدار را محرمانه تلقي نمايد.

2) شرکت متعهد است پس از ارسال غذا رسید تحویل مشتری را نزد خود نگه دارد .

3) شرکت متعهد به رعایت آنالیز اعلام شده در تهیه و تولید تمامی غذا ها میباشد

4) حمل سفارشات روزانه بالای 200 پرس توسط خودرو های مجهز به گرمخانه صنعتی به صورت رایگان انجام خواهد شد

. تعهدات خریدار :

    1- مبلغ کلیه سفارشات 48 ساعت قبل از تحویل نقدا به حساب شماره 3176027770 شماره کارت 6104337106998469 بانک ملت شعبه دکتر فاطمی به نام آقای بهمن رادان واریز گردیده و رسید آن به فاکتور مربوطه ضمیمه میگردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09399990259 تماس حاصل فرمائید.

دانلود نمونه قرارداد فروش غذا