تهیه غذا آشپزخانه صنعتی رادان

فرایند تولید و تهیه غذا در آشپزخانه رادان

یکشنبه, 28 تیر 1394 ساعت 21:02 نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
تهیه غذا و کترینگ رادان تهیه غذا و کترینگ رادان

سفره تشریفات رادان ، فرایند تولید خود را بر مبنای شناسایی نیازهای لازم در زمینه تهیه غذا برنامه ریزی و تدوین نموده است تا این فرایند با طی مراحل زیر بتواند سطح رضایتمندی و تعالی بهره وری سازمانی را ارتقا دهد.

مواد اولیه؛ تامین مواد اولیه مصرفی تازه ، سالم و بهداشتی یکی از مهمترین عواملی است که هنگام صرف غذا احساس لذت بخشی ایجاد میکند و سلامت جسمانی را تضمین می کند.
فرآوری مواد اولیه؛ مواد اولیه در ابتدا به بخش فرآوری واردشده و پس از آماده سازی با تجهزات کاملا بهداشتی مطابق با استانداردها در انبار مخصوص رادان و سرد خانه های بالا و زیر صفر نگهداری می شود تا در کوتاهترین زمان ممکن برای پخت غذا مورد استفاده قرار گیرد.
دستور تولید؛ برای سفارش های هر روز دستور تولید با برنامه نرم افزاری طراحی شده توسط سفره تشریفات رادان بر اساس تعداد و آنالیز غذاها صادر می شود تا مواد اولیه فرآوری شده به میزان لازم از انبار خارج شده آماده طبخ گردد.
پخت غذا ؛ آشپزخانه ها با بهره گیری از نیروهای متخصص ، با تجربه و علاقمند به کار غذا مطابق با دستور تولید و شیوهای تثبیت شده طبخ ثبات کمیت و کیفیت را غذا را در هر زمان و مکانی تضمین می نماید.
طعم غذا؛ ادویه های غذائی خوش طعم و خوش بو برای ایجاد نشاط و شادابی در محیط کار، همواره چاشنی دست و پنچه هنرمند آشپزهای تهیه غذای رادان در هنگام طبخ غذا می باشد.
بسته بندی غذا ؛ پس از پخت ، غذاهای داغ بلافاصله در ظروف آلومینیومی و گیاهی توزیع شده و در کارتن های مخصوص غذا بسته بندی می شوند که دمای مطلوب برا ی استفاده از غذا تا مدت 2 ساعت حفظ شود.
منوی غذا؛ تنوع غذاهای خوشمزه و خوش طعم در منوهای پیشنهادی مطابق با سلیقه سفره ایرانی (مورد پسند عموم ) تنظیم می گردد.
کالری غذا؛ میزان کالری لازم جهت آزاد سازی انرژی مورد نیاز در محیط کار متناسب با رژیم غذایی و اصول تغذیه در آنالیز هر غذا تنظیم می گردد.

قیمت غذا؛ به دلیل تولید انبوه منوی های پیشنهادی سفره تشریفات رادان برای تعداد زیادی از شرکت ها و سازمانها با یک برنامه هماهنگ، هزینه سرانه تولید کاهش یافته در نتیجه قیمت تمام شده غذا نسبت به منوی روزانه تهیه غذای رادان بسیار مناسب تر می باشد.

توانایی و خدماتی که می توانیم ارائه دهیم

• تهیه و تولید انبــوه انواع غذاهای ایرانی با طمع غذای خانگی برای کارخانجات، شرکت ها ، ادارات ، سازمان ها ، مدارس و دانشگاه ها
• تهیه و تولید غذاهای سمینارها ، همایش ها ، کنگره ها
• تهیه و تولید غذایی با کیفیت با طمع و مزه غذای خانگی جهت مراسم و مجالس و ضیافت ها

لیست تولیدات ما

انواع غذاهای ایرانی از قبیل؛
• انواع پلوها و کباب هایی با گوشت تماما گوسفندی، مرغ های تازه و سالم، ماهی های صید روز و سالم.
• (لازم به توضیح است که برنج های ما 100 درصد ایرانی است)
• انواع خورشت ها با چاشنی های ویژه جهت طعمی دلچسب تر

خواندن 32925 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 28 تیر 1394 ساعت 21:24
تهیه و پخت غذای ایرانی

لطفا نظرات  و سوالات خود را از طریق فرم نظرات با ما در میان بگذارید،مدت زمان پاسخگویی حداکثر 12 ساعت خواهد بود

وبگاه: ketringradan.com