تهیه غذا آشپزخانه صنعتی رادان

ساختار سازمانی

جمعه, 12 تیر 1394 ساعت 21:53 نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

چارت سازمانی تهیه غذای رادان

گروه های فعال در تهیه غذا ی رادان:
1- گروه اتاق فکر :
متشکل از اعضا هیئت مدیره و مـــــــدیران بخشـهای مختلف است که کلیه پیشنهادات و طرح ها و اتنقادات واصله را مورد بررسی قرار می دهد و هر یک از اعضــا مامـــــــــور به بررسی و ارائه گزارش نهایی و اجرایی به جلسه بعدی می شوند تا تصمیم گیری نهایی توسط هیئت مدیره صورت پذیرد.
2- کار گروه مالی :
در این بخش همکاران امور حسابداری و مالی زیر نظر مـــــــــــــدیریت عامل جناب آقای رادان فعالیت می نمایند.
3- کار گروه تدارکات :
این گروه متشکل از ناظر خرید و انبار داراست که وظیفه بسـیار مهم تهیـــه ومواد اولیه با کیفیت از تامین کنندگان معتبــــر و نگهداری آن را بر عهده دارند این گروه زیر نظر معاونت اجرایی و پشتیبانی به فعالیت می پردازند.
4- کار گروه بازاریابی و فروش :
این گروه با مدیریت مــــدیر فروش جناب آقای سلیمیان همانند سایر گـــــــروه ها با اعتقاد و التزام به اصـــــول کترینگ رادان به انجام وظیفه بسیار مهم خود یعنی مطالعه، بررسی و شناسایی نقاط هدف و در نهایت فروش می پردازند.
5-کار گروه تولید :
متشکل از همکاران اجرایی است که در بخــــش تولید به فعالیت می پردازند و شامل آشپزها، تخته کارها و سایر پرسنل مربوطه می‏ باشند که تحت نظـــــر سرآشپز و با مدیریت معاونت اجرایی و پشتیبانی به انجام وظایف محوله در چهار چوب اصول کاری کترینگ رادان مشغول هستند.
6-کار گروه نظارت و کنترل کیفیت :
این گروه به عنوان گروه ناظـر به تولید، توزیع و ارائه خدمات وظیفه مهم کنترل کیفیت ، پایش و پیاده سازی سیستم های استاندارد HACCP,CODEX39, ISO 9001-2008 , را بر عهده دارد این گروه علاوه بر وظایف اصلی خود به طور منظم نسبت به ارزیابی نظرات مصــــــرف کنندگان محصـــولات در نقاط هدف پرداخته و نظرات آنان را به گروه های مربوطه در جهت اصلاح بهبود و پی گیری ارائه مـــــی نماید و گزارش های منظمی از میزان رضایت مــــــندی مشتــریان به مـــــدیریت جناب آقای رادان ارسال می نماید این گروه زیر نظر مدیریت کنترل کیفیت به انجام وظایف می پردازد .
7-کار گروه توزیع :
در این گـــــروه آشپز ها و همکاران با تجربه ای حضور دارند که در نقطه پایانی تولید یعنی حمل و توزیع غذا در مکانهای مورد نظرمشتریان را بر عهـــده دارند. از این رو نقش آنان بسیار کلیدی و حساس است چرا که این گروه به عنوان گروه خط مقدم بطور مستقیم با مصـــــــــرف کنندگان در ارتباط هستند.ارائه خدمت این گروه زیر نظر و با هماهنگی معاونت اجرایی و پشتیبانی میباشد .

خواندن 31159 دفعه آخرین ویرایش در جمعه, 12 تیر 1394 ساعت 23:04
تهیه و پخت غذای ایرانی

لطفا نظرات  و سوالات خود را از طریق فرم نظرات با ما در میان بگذارید،مدت زمان پاسخگویی حداکثر 12 ساعت خواهد بود

وبگاه: ketringradan.com