تهیه غذا آشپزخانه صنعتی رادان

تهیه غذای شرکت ها

جمعه, 12 تیر 1394 ساعت 23:07 نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

تهیه غذای روزانه شرکت ها,تهیه غذای شرکت ها,تهیه غذای پرسنلی,تهیه غذای شرکتی,تهیه و طبخ غذای روزانه شرکت ها و کارخانجات,کترینگ و تهیه غذا , تامین غذای روزانه شرکت ها و پرسنل, تامین غذای نیمروزی پرسنل و کارکنان

تهیه غذای رادان در زمینه تهیه غذای شرکت ها سابقه بسیار درخشانی دارد.مدیران محترم شرکتها میتوانند با شرایط دلخواه خود تهیه غذای پرسنل خود را به آشپزخانه صنعتی رادان بسپارند.

1- غذای بسته بندی شده

در این روش غذا در آشپزخانه رادان  تهیه و طبخ می شود و پس از بسته بندی با ظروف آلومینیومی و فوم داخل سبد های مخصوص حمل غذا به محل مشتری ارسال می شود.با این شیوه بسته بندی گرمای غذا تا 2 ساعت ماندگاری دارد و دمای غذا بصورت مطلوب حفظ می شود.

تهیه غذای شرکتی

2- سرو غذا در محل مشتری

در صورتی که تجهیزات و مکان مناسبی برای سرو غذا در محل مشتری وجود داشته باشد غذا در آشپزخانه رادان تهیه و طبخ می شود و پس از ارسال دیگ و ظروف استیل آشپزخانه رادان در محل مشتری سرو می شود.

 

پیمانکاری تهیه و طبخ غذا

3- تهیه، طبخ و سرو غذا در محل مشتری

در صورتی که آشپزخانه ای استاندارد، تجهیزات و مکان مناسبی برای سرو در محل مشتری وجود داشته باشد.غذا در آشپزخانه مشتری توسط آشپزهای تهیه غذای رادان  تهیه، طبخ و سرو میگردد.

تهیه و طبخ غذای شرکتی

4- خدمات مشاوره

آشپزخانه صنعتی رادان  در زمینه تنظیم آنالیز و منوی غذا، استقرار دستور العمل های لازم جهت تهیه غذا، تجهیز آشپزخانه ، خط سرو و سالن پذیرایی متناسب با ارزش های غذایی، اصوال بهداشتی و استانداردهای بین المللی مشاوره رایگان ارائه می دهد.

خواندن 3929 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 09 آذر 1394 ساعت 23:17
تهیه و پخت غذای ایرانی

لطفا نظرات  و سوالات خود را از طریق فرم نظرات با ما در میان بگذارید،مدت زمان پاسخگویی حداکثر 12 ساعت خواهد بود

وبگاه: ketringradan.com
محتوای بیشتر در این بخش: تهیه غذای مراسم و مجالس »